Сайлентблок задньої балки цільнолитий Audi A3,TT/ VW Golf IV, Bora/ Skoda Fabia, Octavia Tour. Виробництво BelGum (Україна)
| 1J0 501 541 E, 1J0 501 541 D, 6R0 501 541 A, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 C |
Приємних покупок. Успіхів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 1J0 501 541 E, 1J0 501 541 D, 6R0 501 541 A, 1J0 501 541 C, 6R0 501 541 C |
| Производитель | Belgum |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 90 мм |
| Высота внутренняя | 0 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 72 мм |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Skoda |
| Совместимость с моделью | Leon, New Beetle, Ibiza, Fox, Cordoba, TT, Octavia, Polo, Fabia, Roomster, Golf, Toledo, Bora, A3, Rapid, Berlingo |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Octavia |
| Серия | COMBO Tour 2001- |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴


